4 mei Nationale Dodenherdenking 

cmyk jpg fakkel4 mei Nationale Dodenherdenking 

Op 4 mei wordt in het hele land om 20:00 uur 2 minuten stilte in acht gehouden ter nagedachtenis aan alle slachtoffers van oorlogsgeweld. 

De SHBB organiseert op deze dag elk jaar een plechtige herdenking bij het Lt. John. P. Foley plantsoen aan de Verbindingsweg in Beek. Centraal staan de slachtoffers van oorlogsgeweld en in het bijzonder de burgerslachtoffers uit Beek. De herdenking wordt mede ondersteund door Schutterij B.U.B., Harmonie K.N.A., gemeente Berg en Dal en vrijwilligers. 

Vanaf 19:58 uur klinkt het signaal Taptoe en wordt vervolgens twee minuten stilte gehouden.  Daarna zullen genodigden een kort woordje doen en worden vervolgens kransen en bloemen op het monument gelegd.

Na de plechtigheid wordt u namens onze stichting een kopje koffie aangeboden bij Hotel ’t Spijker in Beek.

 

Uiteraard is iedereen vrij om bloemen te leggen. Wilt u bloemen leggen namens een stichting of vereniging? Laat ons dat dan van te voren weten.